Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – wyniki z 20.07.
POMORSKI ZPN i ŁÓDZKI ZPN NA CZELE
Grupa I – „kostrzyńska”
Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 2:1 (1:0)
1:0 Jakub Mądrachowski - 34 minuta
2:0 Sebastian Bartlewski - 44 minuta
2:1 Artur Błoński - 80 minuta
POMORSKI ZPN: Oskar Rybicki – Robert Sulewski, Adrian Robakowski, Adrian Literacki, Paweł Wojowski, Łukasz Kasprzycki (70’ Piotr Jaroszek), Łukasz Kwaśnik, Daniel Piechowski (75’ Damian Matys), Kewin Wesołowski (59’ Mateusz Szulc), Sebastian Bartlewski (77’ (Wojciech Zyska), Maciej Wardziński
Trener: Krzysztof Janczak
PODLASKI ZPN: Piotr Walczyk – Adam Radecki, Daniel Jurczuk,
(53’ Adrian Chełmiński), Przemysław Koszycki (47’ Dawid Charkiewicz), Patryk Koszycki (68’ Artur Błoński), Grzegorz Kowalewski, Patryk Malinowski (65’ Piotr Kamiński), Kamil Miszczerewicz (73’ Tomasz Sawicki), Paweł Omiljanowicz (50’ Piotr Olszewski), Mateusz Piwko
Sędzia główny – Rafał Redziński
Asystenci – Marek Piotrowski i Paweł Kapkowski (wszyscy WS LZPN)
Trener: Bogusław Nos
Najlepszy zawodnik meczu – Sebastian Bartolewski (Pomorski ZPN)
Kary minutowe:
3 minuty Adrian Robakowski (Pomorski ZPN)
3 minuty Paweł Omiljanowicz (Podlaski ZPN)
5 minut Adrian Robakowski (Pomorski ZPN)
Śląski ZPN – Małopolski ZPN 0:0 - karne 4:3
ŚLĄSKI ZPN: Wojciech Mrok – Patryk Schwarz (45’ Miłosz Mikołajczak), Łukasz Talik, Jacek Urban, Dariusz Wilk, Daniel Jagodziński (57’ Mateusz Skrobol), Kamil Włodyka, Dawid Świerk (41’ Filip Wiśniewski), Daniel Fabisiak, Aleksander Januszkiewicz (65’ Maksymilian Cepiga) , Zbigniew Grasman (45’ Szymon Rosochacki).
Trener: Grzegorz Bąk
MAŁOPOLSKI ZPN: Kamil Herdzik – Rafał Wasyl, Tomasz Biela, Patryk Jaskólski, Aleksander Ślęczka (67’ Jakub Małysiak), Szymon Witek, Mateusz Wilk, Alan Uryga, Szymon Prażmowski (67’ Norbert Dubina), Damian Buras (56’ Damian Lubera) , Damian Steczko (40’ Tomasz Kalicki).
Trener: Marek Górecki
Sędzia główny – Paweł Kapkowski
Asystenci – Rafał Redziński i Marek Piotrowski (wszyscy WS LZPN)
Najlepszy zawodnik meczu: Mateusz Wilk (Małopolski ZPN)
Kary minutowe:
3minuty Damian Buras (Małopolski ZPN)
3 minuty Rafał Wasyl (Małopolski ZPN)
3 minuty Alan Uryga (Małopolski ZPN)
Tabela po pierwszym dniu OOM:
M. ZESPÓŁ Mecze Punkty Bramki
1. POMORSKI ZPN 1 3 2:1
2. ŚLĄSKI ZPN 1 1 0:0
3. MAŁOPOLSKI ZPN 1 1 0:0
4. PODLASKI ZPN 1 0 1:2
21.07. 10.00 Pomorski ZPN - Śląski ZPN
16.00 Małopolski ZPN - Podlaski ZPN
23.07. 10.00 Podlaski ZPN - Śląski ZPN - boisko w Górzycy
10.00 Pomorski ZPN - Małopolski ZPN – boisko MOSiR Kostrzyn
Grupa II – „słubicka”
Łódzki ZPN – Wielkopolski ZPN 2:1 (2:1)
Jakub Ciuńczyk – 2 Dawid Michniewicz
Dolnośląski ZPN – Lubelski ZPN 0:0 (rzuty karne 4:3)
Tabela po pierwszym dniu OOM:
M. ZESPÓŁ Mecze Punkty Bramki
1. ŁÓDZKI ZPN 1 3 2:1
2. DOLNOŚLĄSKI ZPN 1 1 0:0
3. LUBELSKI ZPN 1 1 0:0
4. WIELKOPOLSKI ZPN 1 0 1:2
21.07. 10.00 Wielkopolski ZPN - Dolnośląski ZPN
16.00 Lubelski ZPN - Łódzki ZPN
23.07. 10.00 Łódzki ZPN - Dolnośląski ZPN
10.00 Wielkopolski ZPN - Lubelski ZPN
Klasyfikacja „Fair Play” po pierwszym dniu spotkań:
ZESPÓŁ MINUTY KARNE CZERWONE KARTKI PUNKTY
1. ŚLĄSKI ZPN 0’ - 0
2. PODLASKI ZPN 3’ - 3
DOLNOŚLĄSKI 3’ - 3
ŁÓDZKI ZPN 3’ - 3
3. POMORSKI ZPN 8’ - 8
4. MAŁOPOLSKI ZPN 9’ - 9
WIELKOPOLSKI ZPN 9’ - 9
LUBELSKI ZPN 9’ - 9
Klasyfikacja strzelców po pierwszym dniu spotkań:
Imię i nazwisko zespół Liczba goli
1. JAKUB CIUŃCZYK ŁÓDZKI ZPN 2
2. JAKUB MĄDRACHOWSKI POMORSKI ZPN 1
SEBASTIAN BARTLEWSKI POMORSKI ZPN 1
ARTUR BŁOŃSKI PODLASKI ZPN 1
DAWID MICHNIEWICZ WIELKOPOLSKI ZPN 1
MOSiR