INFORMACJA O SKŁADACH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
I N F O R M A C J A
O SKŁADACH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
w Kostrzynie nad Odrą w wyborach do Parlamentu Europejskiego
zarządzonych na dzień 25 maja 2014 roku
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
siedziba: Regionalne Centrum Edukacji Ponadgimnazjalnej- Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej nr 2
1. Teresa Oleszczuk, zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Magdalena Suplicka, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Irena Nagórna, zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Jerzy Mieczysław Jabłoński, zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Barbara Schwenzer, zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Helena Ewa Biskowska, zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Iga Maria Wac –Charkot, zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
siedziba: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. H.Sienkiewicza 6
1.Elżbieta Miszczuk , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2.Katarzyna Wysoczańska, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego
komisji
członkowie:
3. Maria Masztalerz , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Róża Romana Niemczynowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Dagmara Maria Matijek , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Agnieszka Surma , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Wioletta Dorota Przygocka , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
siedziba: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. H.Sienkiewicza 6
1. Kacper Przygocki , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Justyna Kamila Marczak , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca
przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Adolfina Przybylska , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Agnieszka Siadak , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Renata Wawrzyniak , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Stanisława Buraczewska , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Karolina Katarzyna Kunt , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
siedziba: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. H.Sienkiewicza 6
1.Sylwia Irena Chilińska-Wachowiak, zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący
komisji
2. Adam Józef Bloda , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Helena Maria Kamińska , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Klaudia Małgorzata Filipowicz , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Paweł Przygocki , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Patrycja Bień , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Lucyna Krystyna Banaszek , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
siedziba: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. H.Sienkiewicza 6
1.Teresa Elżbieta Romańska, , zam.Kostrzyn nad Odrą – przewodnicząca komisji
2.Halina Jurczyk, , zam.Kostrzyn nad Odrą – zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3.Edward Boczarski, zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Dorota Katarzyna Strychalska , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Beata Poświtajło , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Piotr Dziekan , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Katarzyna Frieske , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
siedziba : Gimnazjum nr 1, ul. T.Kościuszki 7
1. Władysław Olszewski , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Anna Sapieszko, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Łukasz Ryszard Nakwaski , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Daniel Pańczyk , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Katarzyna Smętkowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Marcin Płoński , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Wioletta Anna Lewandowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
siedziba: Gimnazjum nr 1, ul. T.Kościuszki 7
1. Maria Zdzisława Nowakowska, , zam.Kostrzyn nad Odrą – przewodniczący komisji
2. Ewa Maria Och, , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Łukasz Szymon Dombek, zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Agnieszka Angelika Ilczuk, zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Elżbieta Maria Skowrońska , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Tomasz Antoni Kulik, zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Marta Banasiewicz , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8
siedziba: Kostrzyńskie Centrum Kultury – Klub Osiedlowy, ul. Osiedle Leśne 5
1.Helena Romaszko , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2.Zbigniew Tadeusz Gulczyński, , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca
przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Kamila Rozalia Świderek , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Dariusz Łukasz Jarmużek , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Marek Schwenzer , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Renata Rita Chwastowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Marian Grzegorz Sorol, zam. Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9
siedziba : Szkoła Podstawowa nr 2, ul. L. Banaszaka 1
1. Anna Kołodnicka, zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Józef Sawko , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Izabela Katarzyna Korman, zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Albert Jerzy Linneit , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Zofia Zyśk , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Karol Wiesław Jerzyński , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Izabela Anna Suska , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10
siedziba: Biblioteka Miejskiej, ul. Dworcowa 7
1.Lilianna Poźniak, zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Sabina Kmieć, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Anna Markuszewska, zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Antoni Żołna , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Danuta Maria Nalewajczyk , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Jolanta Ewa Krawczyńska , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Wiesław Biskowski, zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11
siedziba : Szkoła Podstawowa nr 2, ul. L. Banaszaka 1
1.Czesław Henryk Korman, zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2.Monika Kerber , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego
komisji
członkowie:
3. Anita Sobczak, zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Grażyna Ilnicka , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Mateusz Krzysztof Szatkowski , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Damian Michał Dobrzański, zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Agata Monika Heppner , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12
siedziba: Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Czereśniowa 1
1. Stanisław Zbigniew Matuła, zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2.Julia Rasławska, zam.Kostrzyn nad Odrą – zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Waldemar Westfalewski , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Katarzyna Barszczak , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Jadwiga Dzikowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Olga Anna Koralska , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Robert Andrzej Korytkowski , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13
siedziba: Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Czereśniowa 1
1. Regina Żebrowska , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2.Anna Maciejewska , zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Zenon Mieczysław Bąk , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Radosław Matuła , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Krystyna Okrasa , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Maria Orłow , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Karolina Winkler , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
siedziba: Gimnazjum nr 2, ul. M.Reja 32 a
1.Leszek Czyż, zam.Kostrzyn nad Odrą – przewodniczący komisji
2.Karol Tatała, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie :
3. Renata Czechowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Andrzej Polkowski , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Ewa Józefa Naumowicz , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Ewa Maria Jankowska-Mendera , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Magdalena Agnieszka Przybyłowska , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
siedziba: Gimnazjum nr 2, ul. M.Reja 32 a
1. Krystyna Anna Żołna , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodnicząca komisji
2. Barbara Brzozowska, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącej komisji
członkowie:
3. Andrzej Zmysłowski , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Marta Monika Niedzielska , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Wanda Ludwika Michałek , zam.Kostrzyn nad Odrą
6. Michał Jakub Przymuszała , zam.Kostrzyn nad Odrą
7. Rozalia Wojtasiak , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
siedziba:Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital,ul. Narutowicza 6
1. Marek Grzegorz Wojciechowski , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Wiesława Sołtys, zam.Kostrzyn nad Odrą - zastępca przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Aleksandra Szczechowiak , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Anna Agnieszka Liczycka , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Maria Magdalena Łopata , zam.Kostrzyn nad Odrą
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
siedziba: Dom Pomocy Społecznej „Dom Seniora", ul. Narutowicza 4a.
1. Monika Ewa Jacek , zam.Kostrzyn nad Odrą - przewodniczący komisji
2. Marta Katarzyna Bojanowska , zam.Kostrzyn nad Odrą – zastępca
przewodniczącego komisji
członkowie:
3. Marzena Januszewska , zam.Kostrzyn nad Odrą
4. Ewa Elżbieta Iwańska , zam.Kostrzyn nad Odrą
5. Bogusława Anna Romanicz , zam.Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą dnia 08.05.2014 r.
uwzględniono zmiany wynikające z Zarządzenia nr 84/2014 Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą z dnia 16 maja 2014 r. w sprawie zmiany Zarządzenia nr 74/2014r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w Kostrzynie nad Odrą w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.